Arama:

Philips İşitme cihazı çeşitleri

İşitme cihazları, bugün kişisel ihtiyaç ve tercihlerinize en iyi şekilde uymak üzere özelleştirilmiştir. İşitme cihazları kulağın arkasına veya kulağın içine takılır. Stil, renk ve işlevsellikleri farklıdır. İşitme cihazlarınızı seçerken, birçok hususu değerlendirirsiniz. İşitme uzmanınız işitme kaybınızın derecesine ve kişisel tercihinize bağlı olarak biçim, işlev ve renk açısından doğru cihazı seçmenize yardımcı olacaktır. Philips HearLink işitme cihazları, cep telefonunuz, TV’niz ve tablet bilgisayarınız dahil, çeşitli multimedya cihazlarına bağlanabilir.

Kulak arkası (BTE) işitme cihazları

Bu işitme cihazı modelleri, ileri ve çok ileri derece işitme kayıpları için en yaygın kullanılan modellerdir. Sağlam ve kullanımı kolaydır

Kulak içi alıcılı (RITE) işitme cihazları

Bu tür bir işitme cihazı, hafif ile şiddetli işitme kayıpları için farklı hoparlörlere sahip olabilir. Kulak içi alıcılı işitme cihazları küçüktür ve zor görülür.

Kulak içi görünmez (IIC) işitme cihazları

Bu işitme cihazı türü hafif ila orta dereceli işitme kayıpları içindir. Kulak kanalında derin bir yere takılır ve pratik olarak görünmezdir.

Kanal içi (CIC) işitme cihazları

Bu işitme cihazı türü hafif ila orta dereceli işitme kayıpları içindir. Tamamen kulak kanalına takılır ve dışarıdan çok zor görünür.

Kanal içi (ITC) işitme cihazları

Bu işitme cihazı türü hafif ila ileri derecede işitme kayıpları içindir. Kulak kanalına takılır ve gözle görünmeyecek şekilde gizlenir. Nispeten büyük boyutundan dolayı, kullanım kolaylığını desteklemek açısından farklı kontrollerle tasarlanması mümkündür.