MARKALAR

Göksu işitme cihazları satışı

Hakkımızda

İşitme duyumuz, doğumunuzdan itibaren etrafımızı anlamada ve zihinsel gelişimimizde en önemli rol oynayan duyularımızdandır. Geçmişte işitme sorunları, hem geç teşhis ediliyor, hem de tedavi seçenekleri yetersiz kalıyordu. Geç tanı koyulan ve tedavi edilemeyen işitme kayıplarında, konuşma gelişimi de sekteye uğramaktadır. Bu nedenle, özellikle çocukların erken tanıyla, gerekli cihazları kullanarak yaşıtlarının seviyesine gelmesi için bilinçli olmak oldukça önemlidir.

İşitme cihazı kullanımının doğru olması, kişinin işitme kalitesi ve gelişimi için oldukça önemlidir. Alınan cihazın kaliteli olması, bilgilendirmesinin düzgün yapılması ve arızasının doğru bir şekilde giderilmesi cihazın etkin çalışması açısından çok önemlidir.

Bireysel İhtiyaçlarınız için Özel Çözümler

Odyolife İşitme Merkezi’nde, genel sağlığınızın, sağlıklı işitme ile bağlantılı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle merkezimizi ziyaret ettiğinizde size kişiselleştirilmiş çözümler sunuyoruz. İşitme uzmanlarımız, ihtiyaçlarınızı kapsamlı bir şekilde değerlendirmeye başlıyor ve en son teknolojik çözümleri sunuyor.

Vizyonumuz

En iyi cihazları, en gelişmiş işitme testlerini, en hızlı teknik servis hizmetini sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmayı ve işitme sağlığınızı korumanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Odyololife İşitme Merkezi olarak, işitme sağlığınıza önem veriyor ve size en kaliteli cihazları ve hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Personel kadromuz, tüm işitme ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak adına yüksek eğitimli, lisanslı ve sertifikalı odyologlar ve işitme cihazı uzmanlarından oluşmaktadır.

Son teknoloji işitme testleri uygulayarak, işitme seviyenizi en doğru şekilde ölçerek, sorunuzu detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Satışını yaptığımız cihazların çeşitliğini arttırarak size en uygununu sunmayı hedefliyoruz.

Satış sonrası verdiğimiz destekle cihazınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda en hızlı şekilde sorununuza çözüm bulmayı amaçlıyoruz.

Odyolife İşitme Merkezi’ni neden tercih etmelisiniz?

  • Sorununuza en uygun çözüm: Odyolife İşitme Merkezi’ne başvurduğunuz andan itibaren, profesyonel bir hizmete dâhil olacaksınız.
  • Sonuç odaklı yaklaşım: En temel hedefimiz işitmenizden memnun hale gelmenizdir.
  • Deneyimli profesyoneller: İşitme cihazı bakımı, değerlendirmeler, kapsamlı işitme planları konusunda geniş bir deneyime sahibiz.
  • Bilgilendirilmiş hastalar, doğru tercih yapar: İşitme kaybının nedenini ve teknolojik seçenekleri anlarsanız, en iyi sonuçlara ulaşırsınız. Bu nedenle, hastalarımızı bilgilendirmek bizim için oldukça önemlidir.
  • İleri düzey değerlendirmeler: İyi işitmenin ilk adımı, işitmedeki sorununuzu bilmektir. İşitme değerlendirmeleri bu anlamda çok önemlidir. Bu nedenle, işitme testlerimizi son teknoloji ürünü cihazlarla, hassas teknikler kullanarak gerçekleştiriyoruz.
  • Yüksek teknoloji ürünü işitme cihazları: Merkezimiz, işitme cihazlarının en güncel versiyonlarının satışını yaparak size gelişmiş teknolojiyi sunmaktadır.
kulak-arkasi
kulak arkası cihazlar
satış yaptıgımız işitme cihazları

İşitme Cihazı Markaları


Dünyada ve Türkiye'de yüzlerce farklı işitme cihazı markası bulunuyor. Kalite ve teknoloji bakımından büyük farklılık gösteren işitme cihazları arasından size en uygun modeli ararken yapacağınız ilk önemli tercih marka seçimidir.

isitme-cihazi-kulak-ici-gozukmeyen
kulak içi cihazlar

Bu sağlam işitme cihazı, en güçlü işitme cihazı modelidir. İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için uygundur. Telecoil, kolay ses seviyesi ve program değişikliği için tek ve çift dokunmatik düğme ile tam özellikli bir kulak arkası işitme cihazıdır.

Modern teknoloji, yenilikçi  yüksek kalite standartları ve sektöre öncülük eden uzmanlık sayesinde Phonak, işitme ihtiyaçlarınıza yönelik olası en iyi çözümleri getirmeye devam etmektedir. İşitme kaybı yaşayan herkes için daha fazlasını ve daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz

Yeni Oticon Alta işitme cihazi şimdiye kadar yapılmamış bir kişiselleştirme ile en özel çözümleri sunmak amacıyla en iyi işitme teknolojisi ile birleştirilerek oluşturulmuştur.İleri teknoloji sunan Oticon Alta işitme cıhazı

Widex işitme cihazları Widex markasına özgü yüksek ses kalitesine sahip olması ile tanınır. Widex markası yenilikçilik, kalite ve güvenilirlik konusunda tüm dünyaya kendini ispat etmiş premium bir markadır.

Unitron

Unitron İsviçre Merkezli SONOVA gruba ait bir işitme cihazı markasıdır. Dünya da İşitme cihazları konusunda önemli bir konumda olan Unitron, kullandığı teknoloji ve Arge ekibiyle işitme sorunu yaşayan bir çok kişiye yardımcı olmaktadır. Duymanın yanında estetik ve dizayna ayrıca önem veren Unitron,

Rexton

Yeni * inoX ™ Click-Fit, en iyi işitme cihazı teknolojimiz TruCore ™ ile birlikte tamamen kanal içi (CIC) işitme cihazıdır. Diğer işitme cihazlarından farklı olarak inoX üretime gerek olmadan kulağınıza hızlıca uygulanır.göksu işitme cihazı merkezinde
1+
1+
1+
1+

işitme cihazları

Philips

SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofonlu bir gürültü tahmin özelliği kullanır..

665x550_color_selector_mnr_t_r_0002_tp_be1

Oticon

SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofonlu bir gürültü tahmin özelliği kullanır..

sino ITE_kl

Phonak

SoundMap Gürültü Kontrolü

SoundMap Gürültü Kontrolü, yönlülük ve gürültü azaltmayı sağlar. Sinyali temizlemek ve en gürültülü sosyal ortamlarda konuşma seslerine daha iyi erişmek için çift mikrofonlu bir gürültü tahmin özelliği kullanır..

pediatrik