Phonak işitme cihazı yaşamınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlar

İşitme cihazları son yıllarda büyük bir yol kat etti. İşitme kaybı dereceniz ne olursa olsun Phonak işitme cihazları yaşamınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlar. İşitme cihazları boyut ve özellikler bakımından büyük çeşitlilik gösterir ve yalnızca bir işitme uzmanı doğru seçimi yapmanızda size yardımcı olabilir. İşitme kaybı dereceniz veya ihtiyaçlarınızdan bağımsız olarak yukarıdaki sekmelerde yararlı bilgiler bulabilirsiniz.

Çocuklar ve gençler için çözümler

İşitme kaybı yaşayan bir çocuğun ebeveyni olarak, çocukların farklı yaşlarda farklı ihtiyaçları olduğunu ve sesin nicelik ve niteliğini en üst düzeye çıkarmanın her yaş için kıymetli olduğunu anlamanız önemlidir. Phonak, her etkileşimden en iyi şekilde faydalanacak bütünsel bir yaklaşım benimser ve her çocuğun ihtiyaçlarını karşılayan kullanımı kolay, yüksek performanslı ve güvenilir işitme çözümlerine sahiptir.

Çocuklar için işitme cihazları ve aksesuarlar

İşitme kaybı olan bir çocuğun ebeveynleri için işitmenin kulaklarda değil, beyinde gerçekleştiğini bilmek önemlidir. Kulaklar sesin beyne ulaşmasına yardım eder ve dolayısıyla “beyne giden geçitler” olarak kabul edilebilirler. Phonak’ın beyne giden geçitleri açmaya yönelik bütüncül yaklaşımı her yaştan çocuğun ihtiyacını karşılayabilecek, kullanımı kolay, yüksek performanslı işitme çözümlerini kapsar.

Çocuklar için işitme cihazları ve aksesuarlar

Çocuğunuz için en iyisini istersiniz; Phonak'ta biz de bunu istiyoruz. Kırk yılı aşkın süredir kendimizi işitme kaybı olan çocukların ihtiyaçlarını anlamaya adadık ve bu, belirli dinleme ihtiyaçlarını karşılayan gerçekten yenilikçi ve sezgisel çözümler geliştirmemize olanak tanıdı.

Modern sınıfa aktif katılım

Eğitim için Roger™ portföyü, her öğrenciye ve her duruma uyum sağlamak üzere özenle tasarlanmış ürünler içermektedir. Artık karmaşa yoktur ve çocuklar her şeyi işitebilir!