Oticon Opn™

Sorunsuz bağlantıya açılın

TwinLink™ ile çalışan gelişmiş bağlantı

TwinLink ile güçlü 2.4 GHz doğrudan akış, modern cihazlarla sorunsuz bir bağlantı sağlar.

Daha fazla bilgi edinmek için filmi izleyin

iPhone için tasarlanmıştır

Oticon Opn, iPhone için yapılmış® bir işitme cihazıdır ve onu çok yüksek kaliteli bir stereo kulaklığa dönüştürür. Kullanıcılar işitme cihazlarını ayrıca kolay anlaşılır Oticon ON Uygulamasından da kontrol edebilirDaha fazla bilgi edinin

Medya cihazlarına kablosuz olarak bağlanır

Oticon Opn kullanıcıları, fitting yazılımı ve boyunda akesesuar olmadan iPhone, radyo, televizyon, bilgisayar ve daha birçok cihaza kablosuz olarak bağlanabiliri.

Eller serbest telefon görüşmeleri ve kablosuz ses

Oticon Opn işitme cihazları, ConnectClip kullanılarak telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için kablosuz bir kulaklığa dönüştürülebilir.

ConnectClip, çoğu telefon ile yapılan telefon görüşmelerini doğrudan Oticon Opn işitme cihazlarına iletir. Skype veya diğer yazılım telefonları ile görüntülü arama veya müzik ve radyo dinlemek için bilgisayara ve tablete de kablosuz olarak bağlanabilir.

Sabit hatlarda ConnectClip bir telefon adaptörü kullanır. Telefon çaldığında tek yapılması gereken ConnectClip’e basmak. Aramayı yanıtlamak için ayağa kalkmalarına bile gerek yok.

*ConnectClip, 2017 yılının ikinci yarısında temin edilebilecektir

Uyumluluk

Oticon Opn ve Oticon ON Uygulaması, iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, 9.7-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad (4. nesil), iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini ve iPod touch (5. ve 6. nesil) ile uyumludur. Cihazlarda iOS 9.3 veya üstü çalışıyor olmalıdır. Uygulama ayrıca Apple Watch'u da destekliyor. iPad'e Oticon ON Uygulamasını indirirken, App Store'da iPhone uygulamalarını arayın. Oticon ON App, Android™ 6.0, Marshmallow veya üstü yüklü cihazlarla uyumludur.